Property Market Intel
Search
Property Address

5, Leopold Road, Blackburn, Blackburn With Darwen BB2 6EH

Type
Semi-Detached
No. bedrooms
4
Last sold price
£90,000
Property transaction history
£90,000
2007-12-21
Property Image
Recent Sales in BB2 6EH
AddressProperty typeNo. bedsPriceSold date
2, Leopold Road, Blackburn, Blackburn With Darwen BB2 6EHTerracedd2£143,0002024-12-19
8, Leopold Road, Blackburn, Blackburn With Darwen BB2 6EHTerraced2£155,0002024-10-28
10, Leopold Road, Blackburn, Blackburn With Darwen BB2 6EHTerraced2£132,0002024-07-26
18, Leopold Road, Blackburn, Blackburn With Darwen BB2 6EHTerraced2£110,0002023-03-24
10, Leopold Road, Blackburn, Blackburn With Darwen BB2 6EHTerraced2£116,5002022-10-18
Recent Sales in BB2 6
AddressProperty typeNo. bedsPriceSold date
9, Pall Mall, Billinge End Road, Blackburn BB2 6QDTerracedd2£265,0002026-02-06
14, Wain Court, Livingstone Road, Blackburn BB2 6NETerracedd-£131,5002026-01-30
3, Billinge Avenue, Blackburn BB2 6SDSemi_Detached6£375,0002026-01-28
86, Dukes Brow, Blackburn BB2 6DHTerracedd2£95,0002025-11-26
10, Mile End Row, Blackburn BB2 6JFTerracedd3£128,0002025-10-17
10, Revidge Road, Blackburn BB2 6JBTerracedd2£115,2002025-09-01
4, Ravenswing Avenue, Blackburn BB2 6DXSemi_Detached4£330,0002025-08-26
21, Weavers Court, Preston New Road, Blackburn BB2 6BFFlat1£65,0002025-08-15
1, Gorse Road, Blackburn BB2 6LYTerracedd5£313,0002025-08-14
290, Wensley Road, Blackburn BB2 6SRTerracedd-£75,0002025-08-13
13, Wain Court, Livingstone Road, Blackburn BB2 6NETerracedd-£183,0002025-08-08
15, Weavers Court, Preston New Road, Blackburn BB2 6BFFlat1£65,0002025-08-07
22, Manor Road, Blackburn BB2 6LUTerracedd2£116,5002025-08-07
Woodside, Old Hall Lane, Pleasington, Blackburn BB2 6RJDetached5£875,0002025-08-07
141, Revidge Road, Blackburn BB2 6EETerracedd3£190,0002025-07-30