Property Market Intel
Search
Property Address

3, School Lane, Mepal, Ely, Cambridgeshire CB6 2AJ

Type
Detached
No. bedrooms
3
Last sold price
£210,000
Property transaction history
£210,000
2021-01-21
Property Image
Recent Sales in CB6 2AJ
AddressProperty typeNo. bedsPriceSold date
Mepal Barn, 9, School Lane, Mepal, Ely, Cambridgeshire CB6 2AJSemi_Detached5£1,000,0002024-10-15
9 Mepal Barn, School Lane, Ely CB6 2AJSemi_Detached5£1,000,0002024-10-15
15, School Lane, Mepal, Ely, Cambridgeshire CB6 2AJDetached4£575,0002023-06-19
7, School Lane, Mepal, Ely, Cambridgeshire CB6 2AJDetached3£450,0002022-11-21
7a, School Lane, Mepal, Ely, Cambridgeshire CB6 2AJDetached-£430,0002022-04-01
Recent Sales in CB6 2
AddressProperty typeNo. bedsPriceSold date
10, River Close, Mepal CB6 2ANSemi_Detached2£245,0002026-03-19
11, Priors Court, Ely CB6 2PYSemi_Detached2£225,0002026-03-06
91, The Row, Ely CB6 2PBDetached6£675,0002026-03-02
4, Elm Close, Ely CB6 2JHSemi_Detached2£250,0002026-02-27
98, Stour Green, Ely CB6 2XHTerracedd3£330,0002026-02-27
12, The Southerns, Ely CB6 2PQTerracedd3£299,0002026-02-24
96, High Street, Ely CB6 2NWDetached3£350,0002026-02-18
12, Sutton Road, Ely CB6 2AQDetached2£225,0002026-02-16
15, St Andrews Close, Ely CB6 2QUDetached4£330,0002026-02-09
7, High Street, Ely CB6 2LQDetached-£250,0002026-02-09
19, Clover End, Ely CB6 2XDTerracedd-£282,5002026-02-09
46, Wissey Way, Ely CB6 2WWTerracedd3£338,5002026-02-09
8, Lawns Crescent, Little Downham CB6 2TTSemi_Detached3£240,0002026-02-05
37, Briars End, Ely CB6 2GBTerracedd3£300,0002026-01-30
1, Sutton Road, Ely CB6 2AQDetached5£650,0002026-01-30