Property Market Intel
Search
Property Address

4, Queen Annes Court, Fairfield Road, Leatherhead, Surrey KT22 7LQ

Type
Flat
No. bedrooms
2
Last sold price
£263,614
Property transaction history
£263,614
2022-02-08
£170,000
2005-07-18
£72,000
1999-02-18
Property Image
Recent Sales in KT22 7LQ
AddressProperty typeNo. bedsPriceSold date
2, Queen Annes Court, Fairfield Road, Leatherhead, Surrey KT22 7LQFlat2£275,0002022-10-07
3, Queen Annes Court, Fairfield Road, Leatherhead, Surrey KT22 7LQFlat2£310,0002022-05-19
4, Queen Annes Court, Fairfield Road, Leatherhead, Surrey KT22 7LQFlat2£263,6142022-02-08
6, Queen Annes Court, Fairfield Road, Leatherhead, Surrey KT22 7LQFlat2£289,9502018-01-15
3, Queen Annes Court, Fairfield Road, Leatherhead, Surrey KT22 7LQFlat2£269,5002016-06-03
Recent Sales in KT22 7
AddressProperty typeNo. bedsPriceSold date
6, Cedar House, Park View Road, Leatherhead KT22 7GBFlat2£235,0002026-03-10
40, Kingston Square, Buffers Lane, Leatherhead KT22 7XPFlat1£225,0002026-03-06
11, 27 Emmeline Lodge, Kingston Avenue, Leatherhead KT22 7FUFlat1£200,0002026-03-06
67, Cleeve Road, Leatherhead KT22 7NHTerracedd3£450,0002026-03-05
131, Kingston Road, Leatherhead KT22 7NTSemi_Detached3£425,0002026-03-02
1, Linden Road, Leatherhead KT22 7JFSemi_Detached3£725,0002026-02-20
7, Turner Court, Highbury Drive, Leatherhead KT22 7UTFlat2£255,0002026-02-19
Flat 29, Holly Court, Belmont Road, Leatherhead KT22 7DXFlat2£140,0002026-02-18
4, Kingston Square, Buffers Lane, Leatherhead KT22 7XPFlat-£255,0002026-02-05
Flat 12, Royal Swan Quarter, Leret Way, Leatherhead KT22 7JLFlat1£160,0002026-01-30
17, Sandes Place, Leatherhead KT22 7QWTerracedd2£428,0002026-01-30
14, Birch Court, Park View Road, Leatherhead KT22 7GEFlat2£235,0002026-01-30
19, Cleeve Road, Leatherhead KT22 7NGSemi_Detached3£518,0002026-01-27
3, Cherry Tree Court, Park View Road, Leatherhead KT22 7GHFlat2£235,0002026-01-26
16, Thornton Close, Leatherhead KT22 7GUTerracedd-£295,0002025-12-08