Property Market Intel
Search
Property Address

51, Wellington Road, Todmorden, West Yorkshire OL14 5EQ

Type
Terraced
No. bedrooms
3
Last sold price
£147,500
Property transaction history
£147,500
2021-01-22
Property Image
Recent Sales in OL14 5EQ
AddressProperty typeNo. bedsPriceSold date
47, Wellington Road, Todmorden OL14 5EQTerracedd5£315,0002026-01-15
51, Wellington Road, Todmorden, West Yorkshire OL14 5EQTerraced3£147,5002021-01-22
47, Wellington Road, Todmorden, West Yorkshire OL14 5EQTerraced5£150,0002020-08-28
49, Wellington Road, Todmorden, West Yorkshire OL14 5EQTerraced5£165,0002016-07-29
45, Wellington Road, Todmorden, West Yorkshire OL14 5EQTerraced4£105,0002016-04-01
Recent Sales in OL14 5
AddressProperty typeNo. bedsPriceSold date
8, Victoria Road, Todmorden OL14 5LPTerracedd-£60,0002026-02-04
61, Oak Avenue, Todmorden OL14 5NTTerracedd3£192,0002026-01-23
Lindores, Burnley Road, Todmorden OL14 5EXDetached6£475,0002026-01-15
41, Cambridge Street, Todmorden OL14 5BJTerracedd2£117,5002025-12-18
23, Industrial Street, Todmorden OL14 5BPTerracedd-£157,0002025-12-12
14, Dale Street, Todmorden OL14 5PXTerracedd3£205,0002025-12-12
26, Cowhurst Avenue, Todmorden OL14 5PGSemi_Detached-£195,0002025-12-10
54, Wellington Road, Todmorden OL14 5HNTerracedd3£187,5002025-12-09
31, Stansfield Street, Todmorden OL14 5EDTerracedd3£175,5002025-12-08
18, Sackville Street, Todmorden OL14 5BSTerracedd2£80,0002025-12-05
61, Cambridge Street, Todmorden OL14 5BJTerracedd3£108,0002025-11-28
12, Broad Street, Todmorden OL14 5JQTerracedd2£150,0002025-11-28
18, Garden Street, Todmorden OL14 5HWTerracedd-£135,0002025-11-27
48, Wellington Road, Todmorden OL14 5HNTerracedd-£60,0002025-11-27