Property Market Intel
Search
Property Address

8, Stile Road, Todmorden, West Yorkshire OL14 5NU

Type
Semi-Detached
No. bedrooms
3
Last sold price
£168,000
Property transaction history
£168,000
2019-07-19
£54,000
1995-05-12
Property Image
Recent Sales in OL14 5NU
AddressProperty typeNo. bedsPriceSold date
8, Stile Road, Todmorden, West Yorkshire OL14 5NUSemi-Detached3£168,0002019-07-19
Stile House, Stile Road, Todmorden, West Yorkshire OL14 5NUDetached4£320,0002015-11-19
12, Stile Road, Todmorden, West Yorkshire OL14 5NUSemi-Detached3£145,0002013-11-18
3, Stile Road, Todmorden, West Yorkshire OL14 5NUSemi-Detached-£175,0002010-12-16
Lyndhurst, 4, Stile Road, Todmorden, West Yorkshire OL14 5NUSemi-Detached-£122,5002010-09-24
Recent Sales in OL14 5
AddressProperty typeNo. bedsPriceSold date
8, Victoria Road, Todmorden OL14 5LPTerracedd-£60,0002026-02-04
61, Oak Avenue, Todmorden OL14 5NTTerracedd3£192,0002026-01-23
47, Wellington Road, Todmorden OL14 5EQTerracedd5£315,0002026-01-15
Lindores, Burnley Road, Todmorden OL14 5EXDetached6£475,0002026-01-15
41, Cambridge Street, Todmorden OL14 5BJTerracedd2£117,5002025-12-18
23, Industrial Street, Todmorden OL14 5BPTerracedd-£157,0002025-12-12
14, Dale Street, Todmorden OL14 5PXTerracedd3£205,0002025-12-12
26, Cowhurst Avenue, Todmorden OL14 5PGSemi_Detached-£195,0002025-12-10
54, Wellington Road, Todmorden OL14 5HNTerracedd3£187,5002025-12-09
31, Stansfield Street, Todmorden OL14 5EDTerracedd3£175,5002025-12-08
18, Sackville Street, Todmorden OL14 5BSTerracedd2£80,0002025-12-05
61, Cambridge Street, Todmorden OL14 5BJTerracedd3£108,0002025-11-28
12, Broad Street, Todmorden OL14 5JQTerracedd2£150,0002025-11-28
18, Garden Street, Todmorden OL14 5HWTerracedd-£135,0002025-11-27
48, Wellington Road, Todmorden OL14 5HNTerracedd-£60,0002025-11-27