Property Market Intel
Search
Property Address

6, Nookston Close, Hartlepool TS26 0PG

Type
Detached
No. bedrooms
-
Last sold price
£110,000
Property transaction history
£110,000
2026-02-27
£210,000
2008-12-10
£80,000
1999-02-12
Property Image
Recent Sales in TS26 0PG
AddressProperty typeNo. bedsPriceSold date
6, Nookston Close, Hartlepool TS26 0PGDetached-£110,0002026-02-27
2, Nookston Close, Hartlepool TS26 0PGDetached3£257,0002023-01-09
8, Nookston Close, Hartlepool TS26 0PGDetached3£170,0002020-06-26
14, Nookston Close, Hartlepool TS26 0PGDetached3£165,5002019-08-30
4, Nookston Close, Hartlepool TS26 0PGDetached2£167,9502019-07-19
Recent Sales in TS26 0
AddressProperty typeNo. bedsPriceSold date
2, Eider Close, Hartlepool TS26 0SUSemi_Detached-£179,0002026-02-06
41, Reedston Road, Hartlepool TS26 0PZDetached-£242,0002026-02-06
20, Redshank Close, Hartlepool TS26 0RUSemi_Detached-£139,0002026-02-06
13, Hayfield Close, Hartlepool TS26 0RJDetached-£245,0002026-02-06
23, Hartside Gardens, Hartlepool TS26 0XUSemi_Detached2£145,0002026-01-30
23, Kittiwake Close, Hartlepool TS26 0SZSemi_Detached2£115,0002026-01-26
52, Valley Drive, Hartlepool TS26 0ALDetached4£355,0002026-01-23
2, Watercress Close, Hartlepool TS26 0QYDetached2£260,0002026-01-23
Briarfields, Briarfields Close, Hartlepool TS26 0FGFlat2£238,0002026-01-23
12, Manor Road, Hartlepool TS26 0EHDetached4£360,0002026-01-23
14, Larkspur Close, Hartlepool TS26 0WDDetached4£280,0002026-01-20
28a, Bluebell Way, Hartlepool TS26 0WFTerracedd2£130,0002026-01-19
3, The Spinney, Hartlepool TS26 0AWDetached4£455,0002026-01-16
12, Waterlily Court, Hartlepool TS26 0RRFlat-£47,5002026-01-12