Property Market Intel
Search
Property Address

13, Sands Road, The Sands, Farnham, Surrey GU10 1QA

Type
Terraced
No. bedrooms
5
Last sold price
£1,625,000
Property transaction history
£1,625,000
2024-04-10
£1,145,000
2017-04-28
Property Image
Recent Sales in GU10 1QA
AddressProperty typeNo. bedsPriceSold date
13, Sands Road, The Sands, Farnham, Surrey GU10 1QATerraced5£1,625,0002024-04-10
13, Sands Road, The Sands, Farnham, Surrey GU10 1QATerraced5£1,145,0002017-04-28
Brambledene, 15, Sands Road, Farnham, Surrey GU10 1QADetached-£480,0001998-12-17
Recent Sales in GU10 1
AddressProperty typeNo. bedsPriceSold date
23, Alden Copse, Farnham GU10 1FRDetached-£600,0002026-03-16
40, Lambourne Way, Farnham GU10 1ABTerracedd2£318,0002026-02-06
9, Yalden Gardens, Farnham GU10 1FJDetached3£560,0002026-02-06
111, Carfax Avenue, Farnham GU10 1BHSemi_Detached2£351,0002026-02-05
9, Westbroke Way, Tongham GU10 1GATerracedd3£430,0002026-01-26
40, Manor Road, Farnham GU10 1BJDetached3£568,0002026-01-20
Flat 9, Sandhurst, Guildford Road, Runfold, Farnham GU10 1PGFlat1£205,0002026-01-09
9, Oxenden Court, Farnham GU10 1APSemi_Detached3£335,0002025-12-17
27, Parsons Way, Farnham GU10 1FBSemi_Detached3£430,0002025-12-12
29, Newton Way, Farnham GU10 1BYTerracedd3£435,0002025-12-05
8, South Side, The Cardinals, Farnham GU10 1EHSemi_Detached3£420,0002025-11-25
51, Parsons Way, Farnham GU10 1FBSemi_Detached4£490,0002025-11-10
Orchard Cottage, Seale Lane, Farnham GU10 1LDSemi_Detached-£725,0002025-11-04
36, Lambourne Way, Farnham GU10 1ABTerracedd2£335,0002025-10-17
49, Newton Way, Farnham GU10 1BYTerracedd3£420,0002025-10-09